Wesprzyj twórców CakePHP

Dziś nie o kodzie. Każdy, kto pobierał framework CakePHP ze strony wie, że może wpłacić dowolną sumę pieniędzy przy tej okazji, aby wesprzeć projekt. Jakiś czas temu ktoś na grupie napisał, że przelewa 10$ za każdym razem, gdy pobiera najnowszą wersję Cake’a przed rozpoczęciem komercyjnego projektu. Jeśli robisz takie projekty, to wiesz, że taka kwota jest ułamkiem tego co zarobisz – więc jest to dobry pomysł. W końcu zarabiasz na czyjejś pracy – czemu by nie okazać wdzięczności?

Jednak istnieje jeszcze jeden sposób, który mnie bardziej przypadł do gustu. Jest on mniej “altruistyczny” bo dostajesz coś w zamian. Chodzi o gadżety z logo CakePHP. Koszulki, kubki, kalendarze, znaczki, czapki i koszulki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fundując sobie którąś z tych rzeczy jako nagrodę po udanym projekcie będziesz się jednocześnie dobrze czuł wspierając swój ulubiony framework. Ja mam już w pracy ogromny kubek. I wydaje mi się, że jakiś czas już minął od kiedy ostatnio odwdzięczyłem się ekipie CakePHP, a przydałby mi się taki notes:

Dziennik CakePHP

Dziennik CakePHP

Zachęcam wszystkich tych, którzy korzystają z dobrodziejstw CakePHP, aby znaleźli swój ulubiony sposób na wsparcie projektu.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *