Mój nowy projekt – monitor CEIDG

Quick translation for english speaking readers: I did a simple tool which monitor newly created businesses, so others may reach their potential customers (or know about potential competition) early. This is in Polish, because the tool’s range is Polish only: monitorceidg.pl

Krótka piłka.

Proste narzędzie do monitorowania Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), czyli Monitor CEIDG.

Photo by: http://www.flickr.com/photos/pagedooley/

Powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy są zainteresowani tym jakie firmy są otwierane w ich rejonie. Bez względu na to, czy traktują je jako potencjalnych klientów, czy może konkurencję.

W zależności od zainteresowania i preferencji użytkowników zostaną wprowadzone usprawnienia takie jak możliwość monitorowania większej ilości województw, lub zawężenie wyników do konkretnych powiatów lub obszarów działalności gospodarczej.

Jeśli uważasz to za interesujące narzędzie, to zapraszam do korzystania z monitora CEIDG. Usługa jest darmowa przynajmniej do 5 listopada.

Share Button

2 thoughts on “Mój nowy projekt – monitor CEIDG

  1. Z ciekawości założyłem sobie konto. Kilka bugów:
    W e-mailu informacyjnym, gdy w nazwie firmy jest cudzysłów, to dostaję go jako wyescapeowanego do html’a.
    “mail:” w treści wiadomości jest wklejany między mailto a adresem e-mail
    Przydał by się jeszcze filtr, co jest ma się znaleść w otrzymywanym e-mailu (NIP, REGON, itp)

  2. Dzięki za feedback. Właśnie dodałem informację jakiego rodzaju działalność jest prowadzona, słowo “mail:” też zostało usunięte jako zaciemniające obraz – w jutrzejszym mailu będą widoczne zmiany. Cudzysłowie też do jutra będzie poprawione.

    Co do filtra, ciekawy pomysł – zanotuję go. Jednak jako, że jest to wersja MVP – chcę zebrać większą ilość informacji, zanim ustalę sensowny kierunek rozwoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *